Deze informatie is afkomstig van KC Antilopen, Leusden

Wedstrijdprogramma voor de vereniging SDO in Hillegom

46 wedstrijden geselecteerd

week 4 : van dinsdag 22 januari 2019 t/m maandag 28 januari 2019
za 26/1 16:50WK21795Fluks 1 - SDO 1De Overkant in Noordwijk ZhPaul Vermeulhistorieroute
za 26/1 17:20BK47179SDO 3 - Pernix 7De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 26/1 17:15BK44588TOP / SolarCompleet A6 - SDO A1De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 26/1 14:20BK37359VEO D2 - SDO D1Essesteyn in VoorburgJordi, K Koff, de, Jhistorieroute
za 26/1 16:10BK34210SDO D2 - Stormvogels D2De Vosse in Hillegomhistorieroute

Korfbal Deals
week 5 : van dinsdag 29 januari 2019 t/m maandag 4 februari 2019
za 2/2 14:10WK20589Amsterdam 1 - SDO 1Inloophal in AmsterdamP. Paulushistorieroute
za 2/2 18:45BK47612KIOS 4 - SDO 2Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 2/2 12:15BK43057SDO A1 - Velocitas A3De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 2/2 13:25BK49819SDO D1 - Tempo D3De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 2/2 10:00BK34280Sporting West D2 - SDO D2Inloophal in AmsterdamHenne Posthistorieroute
week 6 : van dinsdag 5 februari 2019 t/m maandag 11 februari 2019
za 9/2 17:20WK20276SDO 1 - DOC 1De Vosse in HillegomA. Houtman, Andrehistorieroute
za 9/2 16:10BK46828SDO 2 - TOP / SolarCompleet 8De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 9/2 19:20BK45596Tempo 10 - SDO 3Limeshallen in Alphen ad Rijnhistorieroute
za 9/2 14:10BK44564Vlug & Vaardig A1 - SDO A1De Weeren in Amsterdamhistorieroute
za 9/2 09:00BK35067KZ Danaiden D3 - SDO D1Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
week 7 : van dinsdag 12 februari 2019 t/m maandag 18 februari 2019
za 16/2 10:50WK20272SDO 1 - Vlug & Vaardig / KCN 1De Spaarne in HaarlemWiebe Dijkstrahistorieroute
za 16/2 18:00BK46658Fiks 6 - SDO 2Sporthal De Cuyl in Oegstgeesthistorieroute
za 16/2 14:15BK46213TOP / SolarCompleet 6 - SDO 3De Korf in Sassenheimhistorieroute
za 16/2 11:00BK35885TOP / SolarCompleet D4 - SDO D1De Wasbeek in Sassenheimhistorieroute
week 8 : van dinsdag 19 februari 2019 t/m maandag 25 februari 2019
za 23/2 13:10BK45958SDO 2 - Tempo 7De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 23/2 14:20BK46405SDO 3 - Tempo 10De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 23/2 12:15BK50714SDO D2 - Stormvogels D3De Vosse in Hillegomhistorieroute
week 9 : van dinsdag 26 februari 2019 t/m maandag 4 maart 2019
za 2/3 14:45BK43060SDO A1 - Vlug & Vaardig A1De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 2/3 16:00BK35378SDO D1 - Sporting Trigon D2De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 2/3 13:45BK34008SDO D2 - WWSV D2De Vosse in Hillegomhistorieroute

Team TV
week 10 : van dinsdag 5 maart 2019 t/m maandag 11 maart 2019
za 9/3 16:20WK20113Thor 1 - SDO 1De Kroon in Harmelenhistorieroute
za 9/3 19:20BK46258Madjoe 4 - SDO 2Middelmors in Rijnsburghistorieroute
za 9/3 15:00BK45619SDO 3 - Fluks 2De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 9/3 16:10BK43058SDO A1 - Tempo A4De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 9/3 17:20BK35154SDO D1 - Madjoe D3De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 9/3 11:00BK50722Stormvogels D3 - SDO D2De Zien in UitgeestSenioren 1historieroute
week 11 : van dinsdag 12 maart 2019 t/m maandag 18 maart 2019
za 16/3 13:15WK20275SDO 1 - De Corvers 1De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 16/3 14:25BK46552SDO 2 - Madjoe 4De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 16/3 15:35BK43059SDO A1 - Sporting Trigon A1De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 16/3 12:15BK36095SDO D1 - KZ Danaiden D3De Vosse in Hillegomhistorieroute
week 12 : van dinsdag 19 maart 2019 t/m maandag 25 maart 2019
za 23/3 14:20BK46468KZ Danaiden 6 - SDO 2Drie Oktoberhal in Leidenhistorieroute
za 23/3 12:20BK46952SDO 3 - Crescendo 5De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 23/3 15:00BK43080DKV A2 - SDO A1Zeewijk in IJmuidenhistorieroute
za 23/3 13:30BK36783SDO D1 - VEO D2De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 23/3 14:30BK34223SDO D2 - DSO D2De Vosse in Hillegomhistorieroute
week 13 : van dinsdag 26 maart 2019 t/m maandag 1 april 2019
za 30/3 13:25WK20277SDO 1 - Fluks 1De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 30/3 14:35BK46328SDO 2 - Fiks 6De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 30/3 20:40BK46983Pernix 7 - SDO 3De Zijl in Leidenhistorieroute
za 30/3 12:15BK43061SDO A1 - TOP / SolarCompleet A6De Vosse in Hillegomhistorieroute
za 30/3 12:30BK36807KIOS D3 - SDO D1Estafette in Nieuw Vennephistorieroute
za 30/3 13:15BK34327Kleine Sluis D1 - SDO D2Veerburg in Anna Paulownahistorieroute